Смоленська катастрофа: у труні стюардеси знайшли частини тіл шістьох людей

Смоленська катастрофа: у труні стюардеси знайшли частини тіл шістьох людей

Укрінформ
У труні наймолодшої жертви Смоленської катастрофи 23-річної Наталії Янушко судмедексперти виявили частини тіл п'ятьох інших людей.

Про це інформує у четвер таблоїд Super Express

“Під час ексгумації у труні стюардеси Наталії Янушко виявлено фрагменти тіл п'яти інших осіб”, - зазначає видання.

Слідчий у цій справі повідомив, що у труні виявлено, зокрема, кінцівки, фрагменти долоні та внутрішні органи інших людей.

Це не перший такий випадок. Раніше у трунах генералів Броніслава Квятковського і Влодзімєжа Потасінського, а також депутата Сейму Александри Наталлі-Свят також виявлено фрагменти тіл кількох людей.

Опозицію, яка на момент катастрофи перебувала при владі, звинувачують у тому, що вони занедбали слідство у справі Смоленської катастрофи і цілковито передали його в руки росіян. Зокрема, йдеться і про те, що польські патологоанатоми не проводили судмедекспертизи відразу після катастрофи.

У цій справі прокуратура напередодні допитала екс-главу польського уряду Еву Копач, яка відразу після катастрофи перебувала у Москві. У своєму пості у Facebook вона відкинула звинувачення, зазначаючи, що її завданням була не участь у судмедекспертизах, а допомога близьким загиблих, які приїжджали до Москви на впізнання. Представники влади спростували це твердження, зауваживши, що раніше Копач наполягала, що "спільно працює з патологоанатомами і все під контролем". 

У катастрофі польського урядового літака під Смоленськом 10 квітня 2010 року загинули усі 96 осіб, які перебували на борту, зокрема і президент Лех Качинський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-