Смоленська катастрофа: у труні ще одного генерала знайшли фрагменти чотирьох тіл

Смоленська катастрофа: у труні ще одного генерала знайшли фрагменти чотирьох тіл

Укрінформ
Ексгумація жертви Смоленської катастрофи генерала Влодзімєжа Протасінського підтвердила наявність в його труні частин тіл ще чотирьох осіб.

Про це інформує Rzeczpospolita з посиланням на таблоїд Fakt.

Зазначається, що інформацію про це підтвердила донька генерала, колишнього командувача військами спецоперацій.

Напередодні польські ЗМІ повідомили про наявність фрагментів восьми тіл у труні іншого генерала - Кшиштофа Квятковського.

Вдова генерала Квятковського повідомила, що утримається поки що від повторного поховання чоловіка, оскільки у трунах інших осіб можуть бути фрагменти тіла її чоловіка. Вона також зауважила, що у труні її чоловіка виявлено фрагменти тіл осіб, яких раніше вже було ексгумовано.

Торік у червні Національна прокуратура Польщі розпорядилася провести ексгумацію тіл 83 жертв Смоленської катастрофи. Ще дев’ять тіл упродовж 2010-2015 років уже було ексгумовано, а чотири – кремовано. Ексгумація розпочалася на початку листопада з президентського подружжя Лєха та Марії Качинських. До цього часу ексгумовано вже 25 тіл, а до кінця цього року планується проведення ще 32 ексгумацій, а в 2018 році - 26. Вони повинні завершитися у червні 2018 року.

Біологічний матеріал жертв катастрофи буде відправлено до кількох міжнародних лабораторій, зокрема до Італії та Північної Ірландії, де вони перевірятимуться на предмет наявності вибухових речовин.

10 квітня 2010 року неподалік від військового аеродрому під Смоленськом розбився літак із президентом Польщі Лєхом Качиньським та високопосадовцями польської влади. Тоді в катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту урядового Ту-154М.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-