Перед звільненням директор ФБР попросив більше грошей на розслідування щодо Росії

Перед звільненням директор ФБР попросив більше грошей на розслідування щодо Росії

Укрінформ
Заступник генерального прокурора США Род Розенстейн, який рекомендував Трампу звільнити директора ФБР, за кілька днів до відставки Комі отримав від нього офіційний запит на збільшення фінансування розслідування щодо втручання Росії у внутрішні справи США.

Про це повідомило впливове американське видання The New York Times із посиланням одразу на три джерела, ознайомлені з процесом.

"За кілька днів перед звільненням Джеймс Комі, колишній директор ФБР, надіслав запит у Міністерство юстиції щодо суттєвого збільшення ресурсів для розслідування Бюро з втручання Росії в президентські вибори", - зазначається в повідомленні.

Комі адресував звернення заступнику генпрокурора Роду Рознстейну, який після цього офіційно порекомендував Трампу звільнити директора ФБР

Потім Комі поінформував членів Конгресу, розповівши їм про свою зустріч з Розенштейном, який курує в Мінюсті розслідування проти Росії. Розенстейн був призначений на цю позицію після того, як ставленик Трампа, генеральний прокурор Джефф Сешнс оголосив про самовідвід від участі в розслідуванні, коли з'ясувалося, що він збрехав у Сенаті про зустрічі з російським послом Кисляком. 

Щоправда, пише видання, момент, коли Комі звернувся із запитом до Мінюсту, не служить прямим доказом того, що його звільнення було пов'язано з розслідуванням по Росії. Однак це напевно посилило двопартійну критику в Конгресі на адресу Трампа щодо його втручання в процес розслідування, яке потенційно може зашкодити його президентству. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-