Імена замовників убивства екс-віце-спікера Молдови добре відомі – МВС

Імена замовників убивства екс-віце-спікера Молдови добре відомі – МВС

Укрінформ
Імена замовників убивства лідера Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка добре відомі в країні.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Молдови Александру Жиздан в ефірі одного з телеканалів.

«В принципі, нам добре відомо, хто є замовником вбивства. Нам доведеться ще в ході додаткових слідчих заходів знайти їх і притягнути до кримінальної відповідальності. Імена замовників куди відоміші в Молдові, ніж імена тих, яких ми вже затримали», - зазначив Жиздан.

За його словами, «існувала домовленість про те, що якщо мета буде знищена, то виконавцям буде виплачена сума грошей, яка набагато перевищує озвучену раніше суму в 200 тисяч доларів».

Глава МВС особливо підкреслив, що в разі успішності замаху наслідки могли б виявитися дуже трагічними, оскільки в офісі працює достатньо багато людей, і багато хто міг би загинути.

У понеділок, 10 квітня, молдавська прокуратура наполягатиме на застосуванні відносно затриманих раніше вісьмох громадян запобіжного заходу у вигляді арешту.

Як повідомлялося, правоохоронні органи Молдови і України провели спільну операцію щодо запобігання замовному вбивству, метою якого був екс-віце-спікер парламенту Молдови, лідер правлячої в країні Демократичної партії Влад Плахотнюк.

В результаті операції було затримано 17 осіб, дев'ять з яких – на території України.

Раніше в прокуратурі Молдови повідомили, що один із замовників вбивства – відомий кримінальний авторитет з Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-