Австралія та Нова Зеландія попереджають Туреччину про можливий теракт 25 квітня

Австралія та Нова Зеландія попереджають Туреччину про можливий теракт 25 квітня

1218
Укрінформ
Австралія та Нова Зеландія попередили уряд Туреччини про можливість теракту на півострові Галліполі під час святкування дня Австралійсько-Новозеландського армійського корпусу (АНЗАК), який відзначається 25 квітня.

Про це повідомляє АР.

Міністр у справах ветеранів Австралії Ден Техен настійно закликав близько 500 австралійців і новозеландців, які збираються відвідати Галліполі приводу Дня АНЗАК 25 квітня, проявляти високу ступінь обережності на тлі попередження.

"Є інформація, що терористи дійсно можуть спробувати здійснити теракт під час святкування", - сказав заступник Федеральної поліції Австралії Майк Фелан.

За його словами, Австралія і Нова Зеландія були в тісному контакті з турецьким урядом щодо заходів безпеки, а сам урочистий захід відбудеться, як і планувалося раніше.

Як відомо, День АНЗАК - національне свято Австралії і Нової Зеландії. Під час Першої світової війни 25 квітня 1915 року сили Антанти почали десантування на півострові Галліполі. В ході цієї операції, що отримала назву Дарданельської, особливо відзначилися війська Австралійсько-Новозеландського армійського корпусу. Однак у затяжних і кровопролитних боях десант не зміг розвинути наступ із захоплених плацдармів і наприкінці року був евакуйований.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-