Журналісти показали французьку віллу колишньої дружини Путіна

Журналісти показали французьку віллу колишньої дружини Путіна

Фото
969
Ukrinform
Журналісти міжнародного Центру дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) з'ясували, що Артуру Очеретному, ймовірному чоловіку Людмили Путіної-Очеретной, належить вілла у Франції вартістю понад 5 млн євро.

Розслідування опубліковане на сайті "Медуза".

Як вдалося з'ясувати OCCRP, після зближення з Людмилою Путіною в Артура Очеретного — людини, яка, судячи з відкритих даних, ніколи не заробляла великих грошей — з'явилися мільйони євро на те, щоб придбати віллу в стилі ар-деко на узбережжі Атлантичного океану у Франції.

"У віддаленій частині Англета, в тихому районі зі співучою назвою "Чіберта" на першій лінії узбережжя розташована вілла в стилі ар-деко, яку місцеві жителі називають "Сюзанна". Площа вілли — 450 квадратних метрів: чотири спальні, вітальня та їдальня з виходом на терасу, музична кімната і більярдна. "Сюзанну" оточує просторий парк на 5000 квадратних метрів з відкритим басейном, вікна вілли дивляться на Атлантичний океан, навколо — поля для гольфу", - йдеться в розслідуванні.

У розпорядженні OCCRP є документи, які підтверджують, що в грудні 2013 році купив віллу Артур Очеретний. У виписці про власника нерухомості вказано лише прізвище власника; однак у проекті реконструкції вілли також повідомляються ім'я, прізвище та дата народження людини, яка подала до адміністрації відповідний запит (будівельні роботи на віллі потрібно узгоджувати з місцевою владою). Всі дані в цьому документі сходяться з даними Очеретного, підпис також збігається. В оголошенні про продаж вілли вказана вартість 6-7 млн, кадастрова оцінка вілли – 5,4 млн.

Раніше, в листопаді 2015 року агентство Reuters повідомило, що чоловік Катерини Тихонової, яку називають дочкою президента Росії (за інформацією агентства, вона вийшла заміж за Кирила Шамалова, сина давнього друга Путіна і співвласника банку "Росія" Миколи Шамалова), купив нерухомість в Біарріці за 3,7 мільйона доларів. Ця вілла знаходиться всього за кілька кілометрів від вілли Очеретного.

Як повідомлялося, після того, як Володимир Путін оголосив про те, що розлучається зі своєю дружиною, Людмила Путіна дуже рідко з'являється на публіці. У 2016 році повідомлялося, що у Путіної з'явився новий чоловік — глава близького їй некомерційного фонду Артур Очеретний, а сама вона в документах проходила, як Людмила Очеретна (паспорт від 2 лютого 2015 року).

Фото: "Медуза"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-