Трамп відкликав законопроект про медичну реформу

Трамп відкликав законопроект про медичну реформу

Укрінформ
Голосування щодо законопроекту про реформу охорони здоров'я, яка замінила б програму медичного страхування (Obamacare), в останній момент було скасовано.

Як передає BBC, президент Дональд Трамп відкликав законопроект після того, як той не отримав необхідної підтримки республіканців.

Республіканці в палаті представників Конгресу США зняли з голосування законопроект реформи охорони здоров'я, яка скасовувала запроваджену президентом Бараком Обамою страхову систему, що отримала неофіційну назву Obamacare.

Трамп заявив журналістам, що підготовка нового законопроекту не забере багато часу.

"Можу вам сказати, що з цього вийде: ще кращий закон", - сказав він, висловивши сподівання, що новий законопроект підтримають не тільки республіканці, а й демократи.

Очікувалося, що голосування по законопроекту Трампа в нижній палаті почнеться в найближчі хвилини, але в останній момент було оголошено перерву в засіданні.

Потім спікер палати представників Пол Райан повідомив, що він і Трамп домовилися скасувати голосування, після того, як стало очевидно, що проект не отримає необхідний мінімум у 215 голосів від республіканців. За різними даними, від 28 до 35 республіканців виступили проти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-