До Польщі дійшла смертельна гра з Росії

До Польщі дійшла смертельна гра з Росії

Укрінформ
Смертельна гра для підлітків “Синій кит” з Росії дійшла до Польщі.

Три випадки самокалічення в результаті участі у цій грі зафіксовано у Західнопоморському воєводстві Польщі на північному заході країни, інформує tvn24.

Окружна прокуратура у Щеціні розпочала слідство у справі щодо схилення трьох дітей до самогубства, здійсненого через Інтернет.

Поліція у Щеціні звернулася до оператора однієї з соцмереж, аби він відреагував на появу в мережі цієї гри і намагався цьому протидіяти.

Водночас генпрокуратура Польщі звернулася до міністра освіти Анни Залевської з проханням відреагувати на загрозливу ситуацію.

Куратори з питань освіти в усіх воєводствах Польщі повинні будуть попередити про небезпечну гру усі школи, аби вчителі й батьки звертали увагу на поведінку дітей і вчасно виявляли можливу участь дітей у небезпечній грі.

Російська гра “Синій кит” полягає у постановці через Інтернет дітям небезпечних для їхнього життя і здоров'я завдань, кінцевою метою якої є схиляння дітей до самогубства. Жертвами цієї гри в Росії, за різними даними, стали від кільканадцяти до 200 дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-