Глави мінфінів ФРН і США провели першу зустріч у Берліні

Глави мінфінів ФРН і США провели першу зустріч у Берліні

Укрінформ
Глави Мінфінів ФРН Вольфганг Шойбле і США Стівен Мнучін провели в четвер переговори в Берліні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

"Ми провели і не лише дуже дружню, але і дуже конструктивну, відкриту дискусію, під час якої обговорили проблеми у своїх країнах і на світовому ринку", - прокоментував журналістам після закінчення зустрічі її господар.

За словами Шойбле, обидві сторони заявили про чітке розуміння необхідності та готовності до тісної співпраці на основі взаємної довіри. Це включає, зокрема, спільну роботу зі стабілізації фінансових ринків в скрутні часи.

Мнучін також підтвердив, що переговори були "надзвичайно продуктивними" і засвідчили сильне партнерство та спільність поглядів. Він повідомив, що сторони сходяться на думці про те, що США повинні грати "центральну провідну роль" у справі глобального економічного зростання, у тому числі, шляхом стимулювання створення нових робочих місць і вирівнювання балансу торгівлі між країнами.

Особливе місце зайняло обговорення заходів щодо співпраці у справі запобігання фінансуванню тероризму та незаконної діяльності.

Мнучін зазначив, що це його перший закордонний візит на посаді міністра фінансів США і він вважав за важливе для себе зробити зупинку в столиці важливого партнера Америки на шляху до Баден-Бадена.

Він також підкреслив, що президент Дональд Трамп "дуже очікує зустрічі з канцлером Меркель завтра (в п'ятницю) у Вашингтоні".

Двоє міністрів продовжать спілкування в п'ятницю та суботу у Баден-Бадені, де відбудеться зустріч глав Мінфінів та національних банків G20.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-