Президент ФРН нагадав про небезпеку втручання Росії у вибори

Президент ФРН нагадав про небезпеку втручання Росії у вибори

779
Ukrinform
Президент ФРН Йоахім Гаук, який 18 березня залишає свою посадут, нагадав, що Берліну варто побоюватися можливого втручання Москви у виборчу кампанію до німецького бундестагу.

"Було б наївно вважати, що цього вдасться повністю уникнути", - зазначив він в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag.

"Ми хотіли б конструктивних відносин з Москвою, - підкреслив Гаук. - Тим не менше, від нас вимагається особлива пильність з урахуванням того, що, наприклад, близько півтора років тому. Там навіть на урядовому рівні звучали хибні твердження, ніби біженці в Німеччині зґвалтували молоду російськомовну громадянку ФРН, що не могло не сприяти формуванню певних настроїв у середовищі пізніх переселенців з країн колишнього СРСР", - підкреслив федеральний президент.

Говорячи про свою політичну спадщину, Йоахім Гаук закликав пам'ятати, що свобода зрілої особистості завжди нерозривно пов'язана з готовністю брати на себе відповідальність. Він зазначив, що Німеччину рухають вперед, в першу чергу, її жителі. "Багато з нас, на жаль, дуже рідко віддають собі в цьому звіт, оскільки погляди громадськості часто звернені, насамперед, на те, що не так добре вдається", - резюмував політик.

На посту президента ФРН Ґаука 19 березня, після церемонії інавгурації, змінить Франк-Вальтер Штайнмайєр.

Вибори до бундестагу відбудуться 24 вересня 2017 року.

Фото: Bild am Sonntag

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-