Суд Південної Кореї підтвердив імпічмент президента

Суд Південної Кореї підтвердив імпічмент президента

1423
Ukrinform
Конституційний суд Південної Кореї підтримав імпічмент президента країни Пак Кин Хе, яка виявилася в центрі корупційного скандалу.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

"За імпічмент проголосували всі вісім суддів. Це рішення означає, що Пак Кин Хе буде негайно усунуто від влади і може бути піддано кримінальному переслідуванню за звинуваченнями в корупції. Впродовж найближчих 60 днів у Південній Кореї повинні пройти позачергові президентські вибори", - йдеться у повідомленні.

У грудні Пак Кин Хе була відсторонена від посади після того, як південнокорейський парламент проголосував за її імпічмент, проте формально вона залишалася президентом.

Як відомо, політичний скандал навколо президента Південної Кореї розгорівся після того, як стало відомо, що її наближена Цой Сун Сіль, не займаючи посад в адміністрації, правила низку текстів президентських виступів до того, як їх було публічно прочитано.

Крім цього, Цой Сун Сіль звинувачують у перерахуванні пожертв, отриманих примусом від низки великих компаній у НКО, створені для її ж потреб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-