Wikileaks викрили хакерську базу ЦРУ в Німеччині

Wikileaks викрили хакерську базу ЦРУ в Німеччині

Укрінформ
За даними Wikileaks, США начебто облаштували базу хакерів у німецькому Франкфурті-на-Майні.

Про це пише DW.

Інтернет-платформа Wikileaks у вівторок, 7 березня, оприлюднила низку документів, які начебто походять із Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Сполучених Штатів Америки. У більш ніж 8700 документах фігурують деталі стосовно "шкідливого програмного забезпечення, вірусів, троянів, експлойтів "нульового дня" (програм, які використовують невиявлені вразливі місця у програмному забезпеченні. - ред.) та систем віддаленого доступу", які, ймовірно, розробляють у відомстві.

Викривальники не уточнили, яким чином вони здобули інформацію, проте зазначали її джерело - "ізольована захищена мережа Центру кіберрозвідки ЦРУ у Ленглі, штат Вірджинія". Wikileaks також заявила, що в отриманих документах є дані стосовно можливості зламу "розумних" телевізорів, а також шпигунського проникнення у програмні системи американських розробників. Ідеться, зокрема, про iOS від Apple, Android від Google та Windows від Microsoft.

Підтверджень автентичності документів немає, проте Wikileaks відома оприлюдненням внутрішньої документації урядових структур.

У ЦРУ відмовилися коментували публікацію. Ознайомлені з документами експерти допустили високу вірогідність того, що дані справжні та можуть похитнути позиції управління, передає агентство AP.

У заяві Wikileaks також ідеться про існування надсекретнего підрозділу ЦРУ, розташованого в німецькому Франкфурті-на-Майні, звідки начебто велися численні хакерські атаки по цілях у Європі, Китаї та на Близькому Сході. За даними платформи, шкідливі програми розроблялися в офісі генерального консульства США у Німеччині, яке є найбільшим у світі.

Фото: dpa

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-