Смоленська катастрофа: ексгумаційні дії не завершаться до кінця року - прокуратура

Смоленська катастрофа: ексгумаційні дії не завершаться до кінця року - прокуратура

1736
Укрінформ
Ексгумаційні дії щодо жертв Смоленської катастрофи продовжуватимуться й надалі і вони не завершаться в 2017 році.

Про це заявила речник Національної прокуратури Польщі Ева Бялік, повідомляє варшавський кореспондент Укрінформу з посиланням на РАР.

"Ексгумаційні дії не завершаться в 2017 році",- зазначила Бялік.

Як повідомляє польське агентство, загалом упродовж листопада-грудня ексгумовано 11 тіл жертв Смоленської катастрофи. Натомість, протягом січня-лютого цього року ексгумації не проводилися.

За словами прокурора Бялік, зараз прокуратура очікує на результати ексгумацій жертв катастрофи, що буде предметом подальшого прокурорського розслідування.

Торік у червні Національна прокуратура Польщі розпорядилася провести ексгумацію тіл 83 жертв Смоленської катастрофи. Ще дев’ять тіл упродовж 2010-2015 років уже було ексгумовано, а чотири – кремовано. Від початку листопада відбулася ексгумація 11-ти жертв катастрофи, зокрема й президентського подружжя Лєха та Марії Качинських. В результаті їх проведення виявлено підміну тіл. Зокрема, у могилі колишнього голови Національного олімпійського комітету Польщі Пьотра Нуровського було поховано міністра канцелярії президента РП Маріуша Гандзліка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-