Трамп

Трамп "маніакально зосереджений" на виконанні своїх обіцянок - радник

1280
Укрінформ
Президент США Дональд Трамп сфокусований на тому, щоб виконати всі свої обіцянки, які він озвучив під час виборчої кампанії.

Про це заявив у четвер один із ближчих радників глави Білого дому Сітвен Беннон, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Він (Трамп - ред.) визначив порядок денний з тих промов і обіцянок, які зробив, і наша щоденна робота - добиватися його виконання", - заявив Беннон на щорічній конференції республіканських консерваторів, додавши, що Трамп просто "маніакально зосереджений на цьому".

При цьому радник президента неодноразово повторював, що Трамп робить все для американського народу.

"І засобам масової інформації, які представляють собою мейнстрім, краще зрозуміти, що всі ці обіцянки будуть виконані", - заявив Беннон.

Він висловив вороже ставлення до більшості американських ЗМІ, які, на його переконання, стали в опозицію до нової адміністрації.

"Корпоратистські й глобалістські медіа виступають категорично проти економічного, національно спрямованого порядку денного, який має Дональд Трамп", - заявив Беннон під оплески зали.

Радник Трампа також зауважив, що президент "продовжуватиме просувати свою програму" для поліпшення економічних показників та умов праці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-