Путін підписав указ про визнання так званих паспортів

Путін підписав указ про визнання так званих паспортів "Л/ДНР"

Укрінформ
Текст Указу президента РФ, відповідно до якого Російська Федерація визнає дійсними всі документи, видані "владою" на окупованих територіях України опублікований на сайті Кремля.

У тексті документа повідомляється, що таке рішення Володимир Путін ухвалив "в цілях захисту прав і свобод людини і громадянина, керуючись загальновизнаними принципами і нормами міжнародного гуманітарного права".

Окрім паспортів, виданих "владою" на окупованих терроториях України, РФ відтепер має визнавати: документи, що посвідчують особу, документи про освіту та (чи) про кваліфікацію, свідоцтва про народження, укладення (розірвання) шлюбу, зміну імені, про смерть, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, реєстраційні знаки транспортних засобів, за умови, що ці документи видані (як це сформульовано в указі) "відповідними органами (організаціями), що фактично діють на територіях зазначених районів, громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на цих територіях".

Окрім цього "громадяни України та особи без громадянства, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України" відповідно до указу Путіна отримують право вільного (без віз) в'їзду-виїзду в РФ.

Як повідомлялося, Україна не визнає "ДНР" і "ЛНР" державами, а розглядає їх як терористичні і сепаратистські організації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-