У адміністрації США підтвердили, що затримали майже 700 нелегалів

У адміністрації США підтвердили, що затримали майже 700 нелегалів

1227
Ukrinform
Впродовж операцій, проведених спеціальним підрозділом Міністерства внутрішньої безпеки США, минулого тижня було затримано майже сім сотень нелегальних мігрантів.

Про це йдеться в офіційній заяві міністерства, оприлюдненій у понеділок, передає Укрінформ.

"Офіцери Бюро з контролю та виконання імміграційного законодавства під час правозахисних заходів у Лос-Анджелесі, Чикаго, Атланті, Сан-Антоніо і Нью-Йорку заарештували понад 680 осіб, які представляють загрозу для громадської безпеки, безпеки кордонів або цілісності імміграційної системи нашої країни", - зазначається в заяві.

При цьому уточнюється, що приблизно 75% із них є кримінальними злочинцями, які здійснювали вбивства, сексуальні насильства, непристойні дії з дітьми, продавали наркотики, здійснювали напади тощо.

Як підкреслили у відомстві, президент Трамп чітко заявив, що задача міністерства полягає, в тому числі, у "видворенні нелегалів, які порушили закони про імміграцію, з особливим акцентом на тих, хто становить загрозу для громадської безпеки, був звинувачений у скоєнні злочинів, вчинив порушення імміграційного порядку або був депортований і знову повернувся до країни нелегально".

У міністерстві зазначили, що це було плановою операцією, які проводяться щонайменше тричі на рік впродовж тривалого часу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-