У Новій Зеландії добровольці допомагають дельфінам, які викинулися на берег

У Новій Зеландії добровольці допомагають дельфінам, які викинулися на берег

Відео
1351
Ukrinform
Більше двохсот дельфінів, яких викинуло на берег Нової Зеландії, врятувалися завдяки припливу. Добровольці намагаються допомогти ссавцям, які залишився живими.

Про це повідомляє в неділю "Эхо Москвы".

"Дельфіни змогли виплисти в море без сторонньої допомоги. Учора вдень на березі було 240 гринд, волонтери хвилювалися, що всі вони до ранку загинуть. Але, на щастя, цього не сталося", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив представник природоохоронного відомства Нової Зеландії Херб Крістоферс, дельфіни врятувалися, коли прийшов приплив. Добровольці-рятувальники сподіваються відправити в море при наступному припливі ще 17 ссавців.

За кілька днів на берег біля мису Фареулл у Новій Зеландії викинулося більше шести сотень дельфінів. Більшість загинули. Деяких довелося приспати: врятувати їх було неможливо. Інцидент з масовим викидом дельфінів став однією з найбільших природних трагедій в історії країни.

Місцеві жителі та волонтери під час операції з порятунку решти тварин утворили біля берега живий ланцюг. Сотні людей вкривали дельфінів-гринд шматками тканини і поливали їх водою, щоб уберегти від сонячних променів. На місцевих дорогах через наплив охочих допомогти тваринам виникли великі затори.

Учені поки точно не знають, що саме змушує дельфінів, а також китів викидатися на берег. Широко поширена версія, що вони приходять на допомогу, коли почують сигнал лиха. Якщо дельфін чи кит опинився на мілководді, за ним туди ж потрапляють інші.

Фото: GETTY IMAGES

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-