Штайнмайєр розповів Таяні, з чим йому доведеться зіткнутися

Штайнмайєр розповів Таяні, з чим йому доведеться зіткнутися

1253
Укрінформ
Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр привітав новообраного президента Європарламенту Антоніо Таяні та попередив його про майбутні виклики.

Лист глави німецького МЗС поширила його прес-служба, передає кореспондент Укрінформу в Німеччині.

«Завдання, які стоять перед Європою, будуть і в найближчі роки не меншими, ніж раніше. Це відноситься до європейської внутрішньої і зовнішньої політики, але також це відноситься і до зростаючої європейської ворожості, популізму та націоналізму», - написав Штайнмайєр.

Він упевнений, що Таяні впорається з завданням керівника ЄП у важкі часи завдяки своєму європейського досвіду в якості давнього члена Європейського парламенту і єврокомісара.

Сам Європарламент Штайнмаєр назвав "ключовим гравцем у Європі, коли мова заходить про роботу за переконання в цінності та значення європейського проекту і про те, щоб кинути виклик популістам і екстремістам".

Глава МЗС ФРН також висловив свою пошану і сердечну подяку Мартіну Шульцу, який у вівторок склав з себе місію президента Європарламенту. Шульц як ніхто, за його словами, дав цьому органу в останні роки обличчя і голос, зробив його войовничим, «важковаговиком на європейській арені», зміцнив «Будинок європейської демократії» і встановив високі стандарти, які поширюються далеко за межі його перебування в якості глави ЄП.

Як вже повідомляло агентство, Мартін Шульц є найбільш вірогідним наступником Штайнмайера на посаді керівника німецької дипломатії. Сам же Штайнмайер майже напевно стане президентом ФРН вже зовсім скоро: вибори глави держави відбудуться 12 лютого. Обов'язки міністра закордонних справ він буде виконувати майже до кінця січня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-