У Флориді заарештували чоловіка за погрози Трампу в соцмережах

У Флориді заарештували чоловіка за погрози Трампу в соцмережах

Укрінформ
Секретна служба США, яка несе відповідальність за безпеку перших осіб держави, заарештувала американця, який розмістив у соцмережі дописи, що можуть містити погрози обраному президенту Дональду Трампу.

Про це повідомляє в суботу американське центральне видання The Hill.

"Чоловік у штаті Флорида був заарештований після того, як у четвер нібито погрожував обраному президенту Дональду Трампу у Facebook", - йдеться в повідомленні.

59-річний Кевін Кіт Крон написав на своїй сторінці: "Я просто радий, що Обама не забрав усі наші пушки (вогнепальну зброю, жарг. – ред.). Я бачу гарне застосування одній із них просто зараз". При цьому чоловік разом із дописом розмістив фотографію Дональда Трампа.

За повідомленнями ЗМІ, в іншому пості поруч із фото людини, яка тримає снайперську гвинтівку, Крон написав що Трамп "не затримається надовго".

Чоловіка можуть обвинуватити в погрозі вбивства обраного президента, що передбачає покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі та $250 тис. штрафу.

"Крон став агресивним, коли його запитали, чи його дописи загрожують обраному президенту. Крон заявив, що будь-які дописи, які він розмістив, були вираженням його прав за першою поправкою (гарантує, в тому числі свободу слова у США – ред.)", - зазначили агенти секретної служби в суді.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, Крон двічі відбував покарання у в'язниці за злочини, пов'язані з наркотиками, а також водінням з недійсними правами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-