Додон каже, що знає, як "об’єднати береги Дністра" - 23.12.2016 20:59 — Новини Укрінформ
Додон каже, що знає, як "об’єднати береги Дністра"

Додон каже, що знає, як "об’єднати береги Дністра"

1422
Ukrinform
Президент Молдови Ігор Додон, який офіційно вступив на посаду голови держави в п'ятницю, 23 грудня, назвав врегулювання Придністровського конфлікту одним з головних своїх  завдань на посаді президента.

Про це він заявив під час церемонії інавгурації в Палаці республіки в Кишиневі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Будівництво єдиної громадянської поліетнічної нації наблизить нас до вирішення і придністровського питання. Об'єднання берегів Дністра - одне з моїх головних завдань на посаді президента. І я докладу всіх зусиль для врегулювання цього питання на користь більшості жителів обох берегів. У нашій спільній історії були складні періоди, але я вірю, що нас об'єднує набагато більше, ніж розділяє», - заявив Додон.

Він підкреслив, що «на обох берегах Дністра живуть представники одного народу, і він, як президент, шукатиме вирішення цієї проблеми за принципом «виграють обидві сторони».

«У нашому плані Придністровського врегулювання тих, хто програв, не буде», - підсумував Додон.

 Колишній лідер Партії соціалістів Ігор Додон переміг у другому турі президентських виборів в Молдові, набравши трохи більше ніж 52% голосів виборців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>