У Македонії про перемогу на виборах заявляють уже дві партії

У Македонії про перемогу на виборах заявляють уже дві партії

1413
Ukrinform
Правляча партія "Внутрішня Македонська революційна організація - Демократична партія за македонську національну єдність" (ВМРО-ДПМНЄ) й опозиційний "Соціал-демократичний союз Македонії" (СДСМ) заявили про перемогу на проведених у неділю позачергових парламентських виборах.

Про це повідомляє Interfax.ru.

"Ми знову перемогли. Сьогодні (11 грудня – Ред.) ми здобули 10-у перемогу поспіль", - заявив представник ВМРО-ДПМНЄ Влатко Джорчев.

Пізніше з аналогічною заявою виступив лідер опозиційного Соціал-демократичного союзу Македонії Зоран Заев. "Ми - переможці! Ми здобули ще одне місце (у парламенті - Ред.) і чекаємо остаточних результатів", - повідомив він прихильникам, додавши, що шальки терезів схиляються на користь союзу з урахуванням голосування у великих містах країни.

За результатами підрахунку 85% голосів виборців, соціал-демократи отримують у парламенті 52 місця, в той час як правляча партія - 51 місце.

Офіційні підсумки виборів мають бути оголошені державною виборчою комісією не пізніше, ніж через 12 годин після завершення голосування.

Фото: novinite.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>