Вибори у Румунії: екзит-поли фіксують лідерство соціал-демократів

Вибори у Румунії: екзит-поли фіксують лідерство соціал-демократів

Укрінформ
На парламентських виборах, що проходять у Румунії, лідерує Соціал-демократична партія, за яку проголосували вже 45% виборців.

Такі перші попередні результати екзит-полів, оприлюднені після того, як проголосували трохи більше 14% виборців, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Станом на 11.00 годину, 45% виборців проголосували за Соціал-демократичну партію, 25% - за Націонал-ліберальну, за якими слідують Національний союз за порятунок Румунії (7%), Альянс лібералів і демократів (6%) і Демократичний союз румунських угорців – 5%», - наголошується в результатах опитувань на виході з виборчих дільниць.

За попередніми даними, шанс здолати поріг виборів і пройти до парламенту є і у партії «Народний рух», яку очолює екс-президент Траян Бесеску. За «Народний рух» проголосували вже 5% виборців.

Для проведення екзит-полів (опитувань  виборців на виході з дільниць) у Центральному виборчому бюро були акредитовані три румунські соціологічні компанії: Центр стратегічних досліджень IRES, соціологічна служба «Avangarde»и Центр соціологічних досліджень на селі CURS.

 Як повідомляв Укрінформ, у Румунії проходять чергові парламентські вибори.

 На 466 місць до двопалатного румунського парламенту  (Сенат і Палата депутатів) претендують більше ніж 6,5 тисяч кандидатів від різних політичних партій, рухів і коаліцій. По всій країні працюють понад 18 тисяч виборчих дільниць, а у виборчі списки включено 18,3 мільйона виборців.

Офіційні результати голосування і дані про явку будуть оголошені в ніч на понеділок у міру опрацювання протоколів, отриманих від виборчкомів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-