США повернуть Японії 40 гектарів на Окінаві

1076
Ukrinform
Сполучені Штати планують повернути Японії до кінця року частину землі на острові Окінава, яка використовувалась Пентагоном з метою проведення навчань і тренувань.

Відповідної домовленості досягли міністр оборони США Ештон Картер і прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе під час зустрічі в Токіо, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Міністр оборони Картер і прем'єр-міністр Абе підтвердили важливість досягнення прогресу в зусиллях реструктуризації Японії та зобов'язалися працювати в тісній взаємодії для повернення до 22 грудня близько 10 тис. акрів (понад 40 тис. кв. кілометрів) Північного тренувального району, що буде найбільшою територією, яку США повернули Японії з 1972 року", - зауважили з цього приводу в американському Міноборони.

На території американської військової бази на Окінаві проходили навчання, у яких брав участь американський військовий контингент у Японії, що становить близько 50 тис. військових. Питання про повернення землі було актуальною темою у відносинах між двома країнами впродовж останніх років. Воно загострилось після того, як цього року американський цивільний службовець, який працював на військовій базі США, згвалтував 20-річну японку. Це спричинило зростання невдоволень серед цивільного населення та поновлення питання повернення землі на дипломатичному рівні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-