В Естонії е-громадянство дали вже 15 тисячам осіб

В Естонії е-громадянство дали вже 15 тисячам осіб

1479
Ukrinform
В Естонії за два роки дії проекту електронного резидентства, який дає іноземцям можливість засновувати в Естонії компанії і користуватися іншими електронними послугами Естонської держави, країна налічує вже 15 000 е-резидентів, які заснували в Естонії більш як 1000 нових компаній.

За словами президента Естонії Керсті Кальюлайд, е-резидентство викликало за кордоном великий інтерес, інформує Postimees

«Тепер слід подумати, як ще активніше залучити державний і приватний сектори в цей процес з метою створення нових послуг, що значно збільшують кількість е-резидентів», - сказала глава держави.

За оцінкою керівника програми е-резидентства Каспара Кор’юса, засновані е-резидентами компанії залишають в Естонії у вигляді податків і зборів більш як 4,3 мільйона євро на рік.

«Якщо наші розрахунки правильні, то один євро, вкладений державою в розвиток е-резидентства, дає нашій державі й економіці не менш як 43 євро доходу», - сказав він.

«Якщо сьогодні у нас 1000 заснованих е-резидентами компаній, то варто замислитися над тим, що б ми виграли, якщо таких компаній було б в десять або сто разів більше», - сказав Кор’юс.

За словами одного з авторів ідеї, віце-канцлера Міністерства економіки і комунікацій Тааві Котка, в 2017 році очікується різке збільшення кількості е-резидентів.

Фото: ERIK PROZES/PM/SCANPIX BALICS

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-