"Хірург" просить Путіна "насунути" на голову двоголовому орлу червону зірку

"Хірург" просить Путіна "насунути" на голову двоголовому орлу червону зірку

3683
Ukrinform
Друг Путіна лідер байкерського клубу "Нічні вовки" Олександр Залдостанов (Хірург) звернувся до президента РФ з пропозицією відобразити на державному гербі радянські символи.

На його думку, таким чином на державній символіці буде позначений "патріотичний курс країни", пише РИА "Новости".

"Ми повинні показати, що родом з СРСР - з гагарінського кидка в космос першого супутника могутньої Радянської армії і, звичайно, титанічної, священної перемоги у Великій Вітчизняній війні", - заявив лідер "Нічних вовків".

За задумом улюбленого байкера Путіна, державний герб РФ має виглядати так: двоголовий орел у променях сонця і в обрамленні "радянських колосків", а у верхній частині герба - п'ятикутна зірка Перемоги. Всі символи виконані в золоті, лише зірка - червона, але в золотому обрамленні.

На думку Хірурга, об'єднання царських та радянських символів на гербі стане "символічним переосмисленням повернення Криму до складу Російської Федерації".

У свою чергу в Кремлі заявляють, що не отримували листи байкера з "інноваційною" пропозицією.

"Мені не відомо ні про які листі, наскільки мені відомо, вони нікуди офіційно не входили в адміністрацію (глави держави)", - цитує ТАСС прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

У той же час він зазначив, що в Кремлі немає чіткої позиції з приводу необхідності зміни державної символіки. За словами Пєскова, "зміна державної символіки - це надзвичайно об'ємна тема" і "підлягає чіткій аргументації".

Пєсков також запевнив, що пропозиція лідера "Нічних вовків" "буде взята до уваги".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-