У Сеймі Литви заборонили продавати алкоголь

У Сеймі Литви заборонили продавати алкоголь

1463
Ukrinform
Правління Сейму Литви ухвалило заборонити торгівлю алкоголем у парламентських установах громадського харчування, але на офіційних прийомах він буде допускатися.

Про це повідомляє Delfi.

"В ресторанах Сейму більше не буде алкоголю, ми його не споживаємо і не торгуємо їм, таке рішення. Ми вважаємо, що Сейм - це не місце, де слід розпивати алкоголь, я вже не кажу про міцний, але не буде ні слабкого, ні міцного - жодного", - сказала після засідання перший заступник голови парламенту, представниця аграріїв Рима Башкене.

Лідер Литовської спілки селян і зелених Рамунас Карбаускіс раніше заявляв, що запропонує заборонити алкоголь і на прийомах, однак на протокольних заходах він буде дозволятися.

"Є статті закону про контроль над алкоголем, які регламентують порядок офіційних зустрічей, прийому делегацій, ми це не чіпаємо, а поки в ресторані, їдальні Сейму ні вживання, ні торгівлі алкоголем не залишиться", - зазначила Башкене.

Закон про контроль над алкоголем передбачає, що вживання алкоголю в держустановах заборонено. Це положення не застосовується під час проведення прийомів державних закладів і установ, інших протокольних заходів, а також не стосується підприємств громадського харчування цих установ, які мають ліцензії з роздрібного продажу алкогольних напоїв.

Кілька років тому в кафе і ресторанах Сейму було заборонено торгувати алкоголем за ініціативою колишнього депутата Арунаса Валінскаса, однак на період головування Литви в Євросоюзі алкогольні напої повернулися в ресторан та їдальню Сейму.

Фото: Delfi

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-