Канада не змінить свого ставлення до Куби через Трампа - Трюдо

Канада не змінить свого ставлення до Куби через Трампа - Трюдо

1452
Ukrinform
Канада не має наміру змінювати свій дружній підхід до відносин із Кубою, незважаючи на погляди майбутнього президента США Дональда Трампа.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час спілкування зі студентами у Гавані.

«Для мене результати виборів у США не змінять міцні дружні та партнерські відносини між Канадою та Кубою», - сказав Трюдо.

На його переконання, Канада спроможна бути надійним другом Куби, при цьому залишаючись союзником США.

«Ми не згодні із підходом США до Куби. Ми вважаємо, що наш підхід партнерства, співпраці та залучення значно кращий. Однак, не наша справа говорити нашим друзям та союзникам, що їм слід робити», - зазначив прем'єр-міністр.

Він додав, що вбачає своє завдання у «створенні можливостей для канадців та канадських компаній, а також Куби, аби вона продовжувала розвиватися, модернізуватися і покращуватися у багатьох галузях».

Нагадаємо: на відміну від США, Канада не стала розривати дипломатичні відносини із Кубою після перемоги революції на острові. Це дозволило їй стати майданчиком, на якому проходили таємні перемовини між США та Кубою, що завершилися значним потеплінням у відносинах між державами та відновленням офіційних дипломатичних відносин.

Натомість обраний президент США Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії заявляв про бажання припинити потепління між Вашингтоном та Гаваною, розпочате Бараком Обамою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
' + ' ' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + '
' + ' ' + '
' + '
' + '' + ''; }; var rContainerHeight = $(rContainer + ":first-child").height() - $(slideBannerBlock).height(); // высота правого блока при загрузке страницы // параметры подгружаемых новостей items[0] = new Array(window.location.pathname, document.title); items[1] = new Array('/rubric-regions/2122070-zimovim-odagom-vijskovi-v-ato-zabezpeceni-na-82-til-zsu.html', 'Зимовим одягом військові в АТО забезпечені на 82% - Тил ЗСУ'); // инициализация slide-баннера для первой новости var currentBannerId = 'socialBlockSlideId_' + 0; //var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_' + 0; var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_extra'; var currentVideoBannerId = 'videoBanner_' + 0; // задаю id слайд-баннеру и стоп-контейнеру $($(sContainer + ' div.video-banner').last()).attr('id', currentVideoBannerId); // инициализация слайд-баннера для подгруженной новости wereSticked = initStickWidget('#' + currentBannerId, '#' + currentStopperId); // действия при ресайзе окна $(window).on('resize', function () { if (window.innerWidth <= slideBinnerMinWidth) { wereSticked = false; $(slideBannerBlock).css('display', 'none'); } else { $(slideBannerBlock).css('display', ''); } }) // действия при скролле $(window).on('scroll', function () { wereScrolled = true; if (items[pageNum]) { // определение индекса текущего видимого блока с контентом closestIndex = indexOfClosest(nContainer); if (closestIndex != closestIndexCurrent) { // скролл наверх // обновление URL в браузере и title update_current_url(items[closestIndex][0], items[closestIndex][1]); closestIndexCurrent = closestIndex; } ; // подгрузка новой страницы if ( ( items[pageNum] && refresh && isScrolledIntoView($(sContainer).last()) && (pageNum < pageCount) ) // для остальных - при попадании блока на экран ) { // перезагрузка кнопок шейра fb_count(pageNum); // записываю в массив данные для следующей страницы items[pageNum + 1] = loadContent(pageNum, items[pageNum][0], items[pageNum][1]); pageNum++; // Google analytics //ga('ukrTracker.send', 'pageview', window.location.href); ga('send', 'pageview'); // Yandex Метрика if (window.yaCounter12812155) { window.yaCounter12812155.hit(window.location.pathname); } ; // определение текущей страницы closestIndexCurrent = pageNum; closestIndex = pageNum; } ; } ; });