Польські націоналісти побили проросійських паліїв українського прапора

Польські націоналісти побили проросійських паліїв українського прапора

7344
Ukrinform
Польські націоналісти побили паліїв, які минулої п’ятниці під час “Маршу незалежності” у Варшаві спалили український прапор.

 Про це повідомляється на інтернет-порталі так званих “польських незалежних націоналістів” autonom.pl, і цю інформацію також особисто підтвердив на відеоролику в Youtube постраждалий – лідер невеликого націоналістичного угруповання з проросійськими і антиукраїнськими поглядами “Національна вільна Польща” (NWP).

“Напередодні під час щорічного “Маршу Незалежності” відбулася зустріч (сутичка – ред.) групи польських незалежних націоналістів з організацією “Національна вільна Польща” (NWP). В її результаті NWP втратила два своїх прапори організації, а її керівник був побитий і повалений на землю”, - йдеться в заяві на сайті autonom.pl.

Як підкреслюється, це було “однозначним протестом проти функціонування на націоналістичній сцені Польщі організацій, які братаються з комуністами, які підтримують російський імперіалізм, а також поширюють шовінізм проти братнього українського народу”.

У заяві зазначається, що в NWP зараз входить більше десяти осіб. Ця організація відома, насамперед, співпрацею з комуністичною і пропутінською партією “Zmiana” (Зміна – ред.), лідер якої Матеуш Піскорський зараз перебуває під слідством у підозрі шпигунства на користь Росії. Наголошується, що ця організація підтримала створення так званих “ЛНР” та “ДНР” на сході України.

У свою чергу "постраждалий" зазначив, що був побитий у той день групою осіб. Він припустив, що його побили за “активну позицію: постійне нагадування про Волинську різанину, злочини ОУН і УПА”, висвітлення у Фейсбуці “старих і нових українських злочинів” та “боротьбу з шовіністичним українським необандеризмом”. Він також визнав, що його організація спалила “бандерівський” прапор.

Нагадаємо, радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час "Маршу незалежності" у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили прапор України, супроводжуючи це прокльонами на адресу УПА і Степана Бандери. У зв’язку з цим посольство України в Польщі готує офіційну ноту до МЗС Польщі з приводу цього інциденту й очікує від польської сторони реакції на нього і покарання зловмисників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-