ФСБ заявляє про затримання "групи терористів" із Центральної Азії

ФСБ заявляє про затримання "групи терористів" із Центральної Азії

1002
Ukrinform
Федеральна служба безпеки Росії заявила про припинення діяльності «міжрегіональної терористської групи», що планувала вчинити серію терактів у Москві та Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє у суботу Інтерфакс із посиланням на Центр громадських зв'язків ФСБ РФ.

«Федеральною службою безпеки РФ за підтримки МВС Росії та у взаємодії з іноземними партнерами з республік Таджикистан і Киргизстан призупинено діяльність міжрегіональної терористської групи, що складається з вихідців країн Центрально-Азіатського регіону, що планували вчинити серію резонансних диверсійно-терористичних акцій у місті Москві та місті Санкт-Петербурзі із застосуванням автоматичної зброї та саморобних вибухових облаштувань великої потужності», - стверджують у ФСБ.

Згідно з повідомленням спецслужби, у результаті проведених 12 листопада оперативно-розшукових заходів і слідчих дій у Москві і Петербурзі затримано 10 терористів.

«У них виявлено й вилучено чотири саморобні вибухові пристрої великої потужності, начинених уражаючими елементами, засоби ініціації, вогнепальну зброю, боєприпаси, а також засоби зв'язку», - зазначили у ФСБ.

Там також заявили, що затримані свідчать про контакти з ватажками ІДІЛ (заборонена в РФ) у близькосхідному регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-