Польща відзначає 98-му річницю незалежності - 11.11.2016 07:10 — Новини Укрінформ
Польща відзначає 98-му річницю незалежності

Польща відзначає 98-му річницю незалежності

2600
Ukrinform
Сьогодні, 11 листопада, Польща відзначає чергову, 98-му річницю незалежності.

У цей день по всій країні відбудуться святкові заходи – марші, концерти, виставки, спортивні заходи, інформує кореспондент Укрінформу.

“Європа зараз переживає складні часи, які пов’язані з масовою міграцією, воєнними діями на Сході і Півдні, тероризмом, змінами, що порушують єдність Євросоюзу. Це обгрунтовує, як сильно нам потрібною є єдність, єдність попри розбіжність поглядів. Коли в Польщі є тріщини, то вона є слабшою, а коли об’єднана, то є сильнішою”,- заявив у телезверненні до поляків з нагоди дня незалежності президент Польщі Анджей Дуда.

Він побажав полякам радісного святкування дня незалежності, яке, за його словами, стало можливим лише нещодавно після століть поневолення.

У чергову річницю незалежності Польщі у Варшаві відбудуться близько 20-ти публічних зібрань, зокрема три великі маніфестації: “Марш незалежності”, маніфестація Комітету захисту демократії та антифашистський марш.

Посольство України у Варшаві привітало Польщу з річницею незалежності країни вітальним зверненням посла Андрія Дещиці і підсвітленням диппредставництва у біло-червоні кольори.

Рада регентів у Варшаві 11 листопада 1918 року передала військове керівництво на польських територіях у руки звільненого з ув'язнення в Німеччині польського політика Юзефа Пілсудського. Вважається, що цього дня Польща після більш як 120 років перерви знову отримала незалежність. Свято незалежності у цей день встановлено у 1937 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>