Служби безпеки США попереджають про ймовірність хакерських атак на виборах

Служби безпеки США попереджають про ймовірність хакерських атак на виборах

3230
Ukrinform
Міністерство внутрішньої безпеки США попередило про ймовірність хакерських атак на електоральну систему в день голосувань на виборах президента країни, що може внести певний хаос у виборчу систему.

Про це пише у вівторок впливове американське видання The Hill.

"Ми дуже занепокоєні спробами викликати плутанину", - цитує видання одного з чиновників міністерства.

Тим часом правоохоронці мають впевненість, що хакери не зможуть порушити цілісність виборчої системи.

"Маніпуляції з офіційним підрахунком голосів буде практично неможливо здійснити у великих масштабах, бо автомати для голосування самі по собі не підключені до Інтернету, крім того американська виборча система складається з тисяч незалежних установ", - зазначається в матеріалі.

Тим не менше, хакери потенційно можуть проникнути в інші інтернет-системи, пов'язані з виборчим процесом, у тому числі бази реєстрації виборців, секретаріати штатів, де публікується багато неофіційних повідомлень про вибори.

"Такого роду атаки можуть поширити дезінформацію, викликати плутанину під час процесу голосування та підірвати довіру громадськості в плані законності результатів виборів", - зауважує видання.

При цьому нагадується, що в деяких штатах вже мали місце ознаки хакерських атак. Зокрема, вказувалось на російський слід під час вторгнення в систему реєстрації виборців у штатах Арізона та Іллінойс на початку цього року.

Міністерство внутрішньої безпеки перебуває у контакті з усіма 50 штатами, зауважив чиновник. Відомство пропонує автоматизований інструмент, який має допомогти на місцевому рівні перевірити системи, підключені до інтернету, а також протестувати внутрішні мережі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-