США мають посилити потенціал ядерного стримування – глава Пентагону

США мають посилити потенціал ядерного стримування – глава Пентагону

2447
Ukrinform
Сполучені Штати мають зміцнювати ядерний потенціал як основу для забезпечення власної безпеки, адже противники Америки не зупинялися в розвитку власної ядерної зброї.

Про це заявив у четвер міністр оборони США Ештон Картер, перебуваючи в Небрасці, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Вони (противники США – ред.) послідовно інвестували в ядерну зброю під час перерви інвестицій у галузь в США тривалістю у чверть століття", - заявив глава Пентагону.

У цьому зв'язку він перерахував ядерні держави, які, на його думку, не зупиняли розробки цього виду зброї, серед яких назвав Росію, Північну Корею, Китай, Пакистан та Індію. Він заявив, що було б помилковим думати, якщо США менше витрачають на ядерний потенціал, то противники так само скорочують витрати на це.

"Ми не можемо більше чекати", - наголосив Картер, назвавши ядерне стримування "наріжним каменем" безпеки Сполучених Штатів.

Міністр оборони США також зауважив, що держава останніми роками не змогла належним чином оцінити та стимулювати людей, які здійснюють місію ядерного стримування, пообіцявши виправити ситуацію з недофінансуванням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-