Лідер соціалістів Молдови розраховує на президентство

Лідер соціалістів Молдови розраховує на президентство

1137
Ukrinform
Голова Партії соціалістів Молдови Ігор Додон подякував виборцям за виявлену політичну зрілість, висловивши надію на впевнену перемогу у другому турі президентських виборів.

Про це він заявив на брифінгу в Кишиневі, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Хотів би подякувати всіх виборців, незалежно від їх політичних поглядів, за виявлену політичну зрілість. Вибори довели, що лідер соціалістичної опозиції має найбільшу довіру серед виборців, і ми сподіваємося на перемогу у другому турі виборів», - заявив Додон.

За результатами обробки 98,61% бюлетенів за Ігоря Додона проголосували 48,67% виборців, за Майю Санду - 37,98%.

Згідно із законодавством Молдови, якщо після обробки 100% бюлетенів результати не зазнають істотних змін, другий тур виборів відбудеться за два тижні, у неділю, 13 листопада. Переможцем буде визнаний кандидат, який набрав більше голосів виборців.

Нагадаємо, 30 жовтня в Молдові пройшли чергові, всенародні вибори президента. На вищий пост у державі претендували 9 осіб – 6 представників політичних партій і три незалежні кандидати.

Це були перші після 1996 року всенародні вибори президента. З 2001 року, після зміни Конституції, главу держави обирав парламент, однак навесні 2016 року Конституційний суд Молдови виніс вердикт про повернення до процедури всенародного голосування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-