На виборах президента Молдови найактивніше голосують літні люди

На виборах президента Молдови найактивніше голосують літні люди

1895
Ukrinform
Явка на виборах президента Молдови за станом на 10.00 становить 10% виборців.

Згідно з даними Центральної виборчої комісії, найактивніше на виборах голосують громадяни  віком від 56 до 70 років (понад 39%), передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Найвищий показник явки – близько 18% - в селі Єлизаветівка Дондюшанського району на півночі країни, а найнижчий – на одній з виборчих дільниць молдавської столиці, де явка на цю годину складає трохи більше 6% голосів», - повідомили в Центрвиборчкомі.

Відомо також, що на виборчих дільницях не була зареєстрована жодна заява про допущені порушення. Повідомляється, що у виборчкомах на території Італії, де в неділю вранці стався потужний землетрус, голосування проходить у нормальному режимі.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю, 30 жовтня, в Республіці Молдова проходять чергові, всенародні вибори президента.

Для організації процесу голосування відкрита 2081 виборча дільниця, у тому числі 100 виборчих дільниць за межами країни.

Голосування завершиться о 21.00. Попередні підсумки щодо явки на виборах будуть представлені о 22.00, а перші попередні результати голосування ЦВК оприлюдникть у понеділок вранці, 31 жовтня.

За ходом голосування стежитимуть 3754 спостерігачі, у тому числі 562 іноземних. Висвітлюють вибори 160 іноземних журналістів.

На посаду президента Молдови претендують 9 кандидатів – 6 представників політичних партій і 3 незалежних кандидати.

Якщо в першому турі жодному з кандидатів не вдасться набрати більше ніж 50% голосів, через два тижні, 13 листопада, пройде другий тур виборів.

Нагадаємо, це перші після 1996 року всенародні вибори президента. З 2001 року, після зміни Конституції, главу держави обирав парламент, проте навесні 2016 року Конституційний суд Молдови виніс вердикт про повернення до процедури всенародного голосування.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-