Австралійців попередили, що не рятуватимуть їх за кордоном задарма

Австралійців попередили, що не рятуватимуть їх за кордоном задарма

953
Ukrinform
МЗС Австралії виставило на публічне обговорення Стратегію консульських дій на 2017-2019 рр., яка визначить, куди будуть спрямовані і як розподілені консульські ресурси.

Про це повідомив сайт австралійського МЗС.

«Австралійці повинні бути повністю підготовлені для поїздки за кордон і взяти на себе відповідальність за індивідуальні рішення щодо мандрівки. Це включає отримання страховки, розуміння умов страхового полісу та ознайомлення з порадами МЗС щодо безпеки і законів різних країн», - йдеться у повідомленні.

За даними опитування, проведеного на замовлення уряду Австралії і Ради із страхування, 8%  австралійських мандрівників (850,000) виїжджають за кордон без страховки. Багато з них помилково вважають, що уряд Австралії сплачуватиме їхні медичні рахунки або витрати на медичну евакуацію в разі необхідності.

Крім Стратегії, зовнішньополітичне відомство Австралії оприлюднило звіт про консульську допомогу, надану МЗС австралійським громадянам впродовж 2015-16 рр. Згідно з документом, впродовж цього періоду надано допомогу понад 1500 австралійцям, які були заарештовані за кордоном (у порівнянні з 1256 у попередньому році), і майже 1700 австралійцям, госпіталізованим за кордоном (у порівнянні з 1453 особами минулого року).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>