Росія все більше порушує права грузинів в окупованій Осетії – Human Rights

Росія все більше порушує права грузинів в окупованій Осетії – Human Rights

1070
Ukrinform
Під час окупації Південної Осетії у 2008 році Росія допустила порушення прав людини стосовно грузинів.

Про це йдеться у спільному звіті впливових міжнародних неурядових організацій Human Rights Foundation та UN Watch, текст якого є у розпорядженні Укрінформу.

«Під час російсько-грузинського конфлікту у 2008 році, Росія окупувала Південну Осетію та бойовики проводили етнічні чистки грузинського населення у регіоні. Російська армія не спромоглася виконати свої зобов'язання як окупаційної сили, дозволивши південноосетинським бойовикам грабувати та руйнувати грузинські села», - зазначається у звіті.

При цьому у документі наголошується, що дотримання прав людини на окупованих територіях з того часу лише погіршується. «З часу окупації дотримання прав людини у регіоні постійно погіршується», - підкреслили правозахисники.

Нагадаємо: внаслідок збройного конфлікту між Грузією з одного боку та Росією і сепаратистськими угрупуваннями Південної Осетії та Абхазії з іншого у 2008 році загинуло 175 грузинських силовиків. Грузія також втратила та досі не повернула контроль над значною частиною своєї території.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>