Зливи у Румунії: річки вийшли з берегів, десятки сіл затоплені

Зливи у Румунії: річки вийшли з берегів, десятки сіл затоплені

Укрінформ
У результаті безперервних сильних злив у Румунії затоплено десятки населених пунктів у кількох повітах, рух на окремих ділянках автодоріг заблоковано, залізничні потяги, включаючи пасажирські, прибувають із запізненням.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Місто Аджуд і чотири населені пункти повіту Вранча затоплено. Аналогічна ситуація склалася в 28-ми населених пунктах повіту Прахова і Плоєшти. Співробітники Інспекторату з надзвичайних ситуацій працюють у посиленому режимі, задіяно десятки одиниць спецтехніки для викачування води із затоплених підвалів і підземних гаражів", - повідомила прес-секретар Інспекторату з надзвичайних ситуацій повіту Прахова Ралука Васілоає.

В окремих регіонах країни зберігається небезпека виникнення великих повеней через річки, що вийшли з берегів.

За даними Інформаційного центру румунської Дорожньої поліції, призупинено рух на окремих ділянках автомобільних трас у повітах Прахова, Бакеу, Бузеу і Тулча. Власників автотранспортних засобів закликають утриматися від далеких поїздок. У місті Галац повністю зупинено рух потягів через залиту залізничну колію.

Румунські метеорологи встановили "помаранчевий код" небезпеки повеней, а в окремих гірських районах країни оголошено попередження про снігопади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-