США закликали країни ООН збільшити фінансування на потреби біженців

США закликали країни ООН збільшити фінансування на потреби біженців

1234
Ukrinform
Наявних фондів для задоволення потреб, пов'язаних з проблемами біженців у світі, критично не вистачає, тож держави ООН мають створити більше можливостей для відповіді на ці виклики.

З таким закликом виступив у понеділок на зустрічі високого рівня в ООН з питань біженців і мігрантів держсекретар США Джон Керрі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Різниця між фондами, які ми маємо й тими коштами, які нам потрібні, залишається величезною", - наголосив глава американської дипломатії.

Він підкреслив, що сьогодні США залишаються найбільшим донором гуманітарної допомоги й допомоги біженцям, чим можна було б пишатися.

"Але ми були б більш задоволеними, якщо б ця потреба припинила існувати", - зазначив Керрі.

Він заявив, що Америка "сповнена рішучості" працювати з усією міжнародною спільнотою, щоб створити більше можливостей для біженців для забезпечення особливих потреб жінок, дітей і людей, які перебувають під загрозою переслідування, а також для додаткової допомоги країнам, які знаходяться на передовій гуманітарних криз.

"З метою досягнення цих та інших цілей ми звертаємося за вашою підтримкою й зі свого боку обіцяємо продовжувати докладати зусиль", - наголосив держсекретар США.

Як раніше повідомляло агентство, на саміті ООН декларацію про захист біженців схвалили 193 країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-