У Франції – «надзвичайно високий» рівень загрози терактів у школах

У Франції – «надзвичайно високий» рівень загрози терактів у школах

1225
Ukrinform
Рівень терористичної загрози у французьких школах є «надзвичайно високим», проте влада всі сили та засоби спрямовує на запобігання їм.

Про це сьогодні за підсумками наради Ради міністрів у Єлисейському палаці заявив офіційний представник уряду Франції, міністр сільського господарства країни Стефан Ле Фоль, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

«Запроваджено режим повної та виключної пильності. Усі засоби залучені, а заходи здійснюються з метою захисту та уникнення можливих терористичних нападів. Ми знаходимося на рівні загроз, які оцінюються як надзвичайно високі», - сказав Ле Фоль.

Він нагадав, що минулого тижня уряд представив комплекс заходів безпеки у навчальних закладах, які є «потенційною ціллю бойовиків ІДІЛ».

Франція мобілізувала 3 тис. резервістів Національної жандармерії, яка приділятиме особливу увагу об'єктам поблизу навчальних закладів упродовж навчального року.

Також школи охоронятимуть мобільні військові патрулі спільно з муніципальною поліцією.

Викладацький склад та інший персонал навчальних закладів пройшов спеціальні курси та навчання на випадок виникнення надзвичайних подій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>