У Росії напали на опозиціонера Касьянова

У Росії напали на опозиціонера Касьянова

959
Ukrinform
На голову партії ПАРНАС Михайла Касьянова напали в Ставрополі перед зустріччю з виборцями.

Про це "Дождю" розповів кандидат у Держдуму від ПАРНАСу професор Андрій Зубов, який прилетів у місто разом із Касьяновим.

"Із Москви доставили цілу групу людей. Ми вже знаємо в обличчя тих людей, яких возять з міста до міста, які влаштовують дебоші. Коли ми під'їхали, там було чоловік 25-30, вже підготовлених для скандалу. І коли ми йшли від машини до входу в готель, кричали там. Природно, давали квиток, не пам'ятаю, Брюсселя чи Вашингтона. Казали, їдьте. І стали бити Михайла Михайловича", - розповів Зубов.

За його словами, Касьянова намагалися вдарити кілька разів ногами і руками, порвали сорочку. Хоча охорона нібито намагалася стримати все це. Пізніше хулігани пройшли в зал. Захід охороняли всього два поліцейських. "Вони, природно, нічого зробити не можуть з цією групою козаків і НВРівців", - резюмував Зубов. Він додав, що більшість із нападників уже бачив на аналогічній зустрічі в Рязані.

На зустрічі з жителями Ставропольського краю члени ПАРНАС планують поговорити про політичні, економічні та інші проблеми. Зустрічі стали частиною передвиборної програми партії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-