ГПУ просила Ізраїль видати Ставицького ще у липні

ГПУ просила Ізраїль видати Ставицького ще у липні

1398
Ukrinform
Генеральна прокуратура України спрямувала до Ізраїлю запит щодо видачі колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Про це повідомив "Українській правді" начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Направили запит у середині липня, чекаємо відповіді… Генеральна прокуратура передала запит в рамках досудового слідства. Правоохоронні органи Ізраїлю запит отримали, жодної відповіді поки немає", - повідомив він.

Горбатюк не зміг припустити, як довго можна чекати на рішення ізраїльської влади.

"Немає чітких термінів, це залежить від доброї волі тієї країни, яка отримує запит. У більшості країн не прописані ці терміни. Наприклад, у нашому законодавстві прописано, ми самі взяли зобов’язання, що клопотання про міжнародну правову допомогу зарубіжних країн має виконуватися впродовж 1 місяця. У більшості інших країн такого терміну немає. Це може бути від декількох місяців до кількох років, бувають випадки. Але сподіваємося, що дадуть нам…", - сказав він.

Як відомо, Ставицький переховується в Ізраїлі під іменем Натан Розенберг, у 2014 році він отримав громадянство в тій країні.

Нагадаємо: Служба безпеки України оголосила Ставицького в розшук у квітні 2014 року у кримінальному провадженні за ст.191 ККУ - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-