У Грузії призначили нового міністра оборони

У Грузії призначили нового міністра оборони

988
Ukrinform
У Грузії міністром оборони призначили 42-річного Левана Ізорію, який досі був заступником начальника Служби державної безпеки.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Ізорія змінить на посаді голови оборонного відомства Грузії Тінатін Хідашелі, яка була у цій країні першою жінкою міністром оборони і представляла в уряді прозахідну «Республіканську партію», - йдеться у повідомленні.

Коментуючи призначення Ізорії міністром оборони, Хідашелі заявила журналістам, що прем’єр-міністр і правляча партія тим самим «порушили принцип цивільного контролю над армією», оскільки Ізорія займав високу посаду у системі Служби державної безпеки.

Новопризначений міністр, у свою чергу, пообіцяв продовжити курс на вступ країни до НАТО і поглибити реформи армії.

«Для мене висока честь, працювати з грузинськими офіцерами – справжніми патріотами нашої країни», – сказав він.

Нагадаємо: Хідашелі подала у відставку 1 серпня через участь у передвиборчій кампанії: 8 жовтня у Грузії пройдуть парламентські вибори. На них «Республіканська партія» і партія «Грузинська мрія» мільярдера Бідзіни Іванішвілі виступлять окремо, хоча до останнього часу вони становили одну правлячу коаліцію.

Ізорія – юрист за освітою і основною професією. Ступінь доктора права він отримав в університеті німецького міста Геттінген, потім працював ректором поліцейської академії Грузії, а до призначення заступником начальника Служби держбезпеки займав посаду заступника міністра внутрішніх справ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-