Держдеп наполягає: MH-17 збитий з території, контрольованої Росією і бойовиками

Держдеп наполягає: MH-17 збитий з території, контрольованої Росією і бойовиками

Укрінформ
Сполучені Штати продовжують співпрацювати з міжнародним слідством, яке встановило, що рейс MH-17 був збитий ракетою земля-повітря, та наполягають, що ракета була випущена з території, яку контролювали підтримувані Росією сепаратисти.

Про це йдеться в заяві Державного департаменту США з нагоди другої річниці жахливої трагедії, що сталася в небі над Україною, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"У жовтні 2015 року ми вітали висновки Комісії з питань безпеки Нідерландів у її остаточному звіті про причини аварії MH-17. У цьому звіті підтверджено, що MH-17 був збитий ракетою земля-повітря. Наша власна оцінка не змінилася - ракета була випущена з території, що перебувала під контролем сепаратистських сил, підтримуваних Росією, на сході України", - зазначається в документі.

При цьому підкреслюється, що Сполучені Штати продовжують працювати з Об'єднаною слідчою групою і правоохоронними органами.

"Ми повною мірою впевнені, що ці фахівці здійснюють об'єктивне, достовірне і всебічне розслідування, яке ляже в основу незалежного судового переслідування осіб, щоб притягти винних у цій трагедії до відповідальності", - наголосили в зовнішньополітичному відомстві США.

Нагадаємо, два роки тому пасажирський літак авіакомпанії Malaysia Airlines, який виконував рейс MH 17, був збитий над східною Україною. У катастрофі загинули 298 невинних людей з 11 країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-