Прем'єр Туреччини заявив, що заколотники вже у руках юстиції

Прем'єр Туреччини заявив, що заколотники вже у руках юстиції

915
Ukrinform
У Туреччині члени «паралельної групи», що зробили спробу військового перевороту, вже знаходяться в руках турецької юстиції і будуть належним чином покарані.

Про це заявив прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим в ході спільної заяви з начальником Генштабу Туреччини Хулусі Акаром, повідомляє Анадолу.

«Члени «паралельної групи» вже знаходяться в руках турецької юстиції і зазнають належного покарання. Наш народ під час цих подій виявив далекоглядність, що запобігла порушенню волі народу. Ті, хто зробив цю спробу, повинні усвідомити істину: ніхто не може грати прагненням нашого народу до свободи й демократії», - сказав Йилдирим.

Він дякує кожному представнику свого народу, громадянам, які вийшли на площі з прапорами в руках «і зі стійкістю протистояли цій паралельній державі терористичній банді».

«15 липня стало святом демократії в нашій країні. З вдячністю згадую загиблих поліцейських, співробітників сил безпеки і цивільних осіб, які загинули в ході перевороту, і висловлюю співчуття їхнім родинам», - наголосив глава турецького уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-