Онищенко продав своїх коней у Німеччині - BILD

Онищенко продав своїх коней у Німеччині - BILD

2886
Ukrinform
Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який переховується від слідства, продав своїх елітних коней в Німеччині, щоб врятувати участь української збірної в Олімпіаді.

Про це пише німецький таблод Bild.

“У зв'язку з загрозою конфіскації коней приятелеві Онищенка допоміг Шокемеле - тренер української збірної на Олімпіаді 2012 року в Лондоні. Він повинен був придбати близько 40 чотирилапих друзів", - стверджує газета.

Український мультимільйонер Олександр Онищенко витратив за останні 10 років багато грошей на купівлю коней і переконав вершників з Німеччини, Бразилії, Угорщини та інших країн виступати за збірну України, - пояснює автор.

"Угода 71-річного Пауля Шокемеле повинна врятувати квитки двох німецьких вершників на Олімпіаду", - розповідає видання.

Мова йде про Ульриха Кирххофе, переможця Олімпіади в Атланті 1996 року, і триразового чемпіона Німеччини Рене Теббеле, "які можуть стати жертвами економіко-політичного детективу".

Принаймні, вони сподіваються, що відправляться в Ріо. Коні, за законом, повинні бути власністю власника в Україні, але якраз ця умова не порушена.

"До міжнародної федерації кінного спорту FEI Теббель і Кирххоф, мало того, що зареєстровані як українці, тепер є разом з Шокемеле є співвласниками коней", - стверджує видання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-