Канадський уряд вбрався у вишиванки

Канадський уряд вбрався у вишиванки

Фото
Укрінформ
З нагоди Міжнародного дня вишиванки в український національний одяг вбралися канадські парламентарі та урядовці.

Як передає кореспондент Укрінформу, вишиванку сьогодні одягли п’ятеро федеральних міністрів та глава уряду Джастін Трюдо.

Міністр у справах ветеранів Кент Хер у вишиваній сорочці відповідав на запитання опозиції під час години запитань до уряду у парламенті, що транслювалося на всю країну. За словами депутата Бориса Вжисневського, це стало першим подібним випадком в історії Канади.

Окрім міністрів, в український одяг вбралися кілька десятків депутатів від різних партій. У вишиванках вони були присутніми і на засіданні парламенту.

Після засідання міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд, міністр працевлаштування, розвитку трудових ресурсів та праці Марі Анн Мигайчук, міністр громадської безпеки Ральф Гудейл та міністр у справах ветеранів Кент Хер разом із десятком депутатів від Ліберальної партії у вишиванках виконали куплети з української пісні «Взяв би я бандуру».

Нагадаємо: два портфелі федеральних міністрів у чинному уряді Канади обіймають українки. Всього ж членами канадського федерального парламенту стали 11 депутатів українського походження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-