Бразильський сенат продовжить процес імпічменту Русеф

Бразильський сенат продовжить процес імпічменту Русеф

954
Ukrinform
Сенат Бразилії має намір продовжити процедуру імпічменту президента Ділми Русеф, незважаючи на прийняте раніше нижньою палатою парламенту рішення скасувати результати голосування з цього питання.

Як заявив спікер сенату Ренан Калейрус, верхня палата розгляне це питання в середу, пише Бі-Бі-Сі.

"Глава сенатського комітету з імпічменту також заявив, що голосування відбудеться, як і було заплановано", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: у квітні нижня палата бразильського парламенту проголосувала за оголошення імпічменту президенту країни Ділмі Русеф, набравши необхідні за конституцією дві третини голосів за її відставку.

На початку травня відповідний комітет бразильського сенату проголосував за початок судового процесу над Русеф, однак 9 травня спікер нижньої палати парламентів Валдир Мараньо скасував результати голосування, пояснивши це тим, що воно було проведене з процесуальними порушеннями.

За його словами, депутати не повинні були до голосування заявляти про своє рішення, а лідери партій - радити депутатам, як краще проголосувати.

Він заявив, що може бути проведено ще одне голосування.

Русеф звинувачують у порушенні податкового законодавства і маніпуляціях з державним бюджетом під час виборчої кампанії в 2014 році. Одночасно з цим з 2014 року в Бразилії триває розслідування корупційних схем контрольованої державою компанії Petrobras.

Як раніше повідомляло агентство, президент Бразилії пообіцяла боротися за владу до кінця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-