Іспанський суд видав ордер на арешт соратників Путіна

Іспанський суд видав ордер на арешт соратників Путіна

1228
Ukrinform
Національна судова колегія Іспанії видала міжнародний ордер на арешт кількох російських громадян, пов'язаних з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє El Mundo.

Як зазначає видання, підозрювані звинувачуються у використанні мафіозних схем.

Суддя Хосе де ла Мата, що розглядав діяльність так званих тамбовської та малишевської мафіозних груп заявив, що стосовно кожного із звинувачуваних є досить серйозні докази.

Як пише видання, у списку підозрюваних осіб є, зокрема, генерал та колишній віце-прем'єр-міністр РФ.

Ордер був виданий за результатами операції "Трійка", що розпочалася у 2008 році. В результаті операції були арештовані лідери двох злочинних угрупувань, Геннадій Петров та Олександр Малишев та ще близько 20 осіб, проте з'ясувалося, що мафіозні групи є більш масштабними та мають доступ до російської влади.

Одним із найбільш важливих підозрюваних є Олександр Матусович Резнік, який був головою парламентського комітету з питань кредитних організацій та фінансових ринків Держдуми РФ, а також членом Національної банківської ради.

Іншою особою, на ім'я якої було видано ордер, є Микола Миколайович Аулов, начальник Головного управління МВС РФ по Центральному федеральному округу.

Раніше Національна судова палата Іспанії оголосила в міжнародний розшук заступника директора ФСКН генерала Миколи Аулова, підозрюючи його у зв'язках злочинцями, що влаштувалися в Іспанії. Представництво Інтерполу в Мадриді підтвердило інформацію про розшук.

Генерал Аулов фігурує в справі авторитету Тамбовської ОПГ Геннадія Петрова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-