У Конгресі США новий законопроект на підтримку України

У Конгресі США новий законопроект на підтримку України

Укрінформ
На розгляд Палати представників США внесено законопроект H.R. 5094 "Про підтримку стабільності і демократії в Україні".

Законодавчий акт ініційовано співголовою Комітету у закордонних справах Палати Елліотом Енгелєм, передає власний кореспондент Укрінформу.

Законопроект має на меті, зокрема, "стримування, відсіч та покладення краю російській агресії в Україні для допомоги демократичному переходу України ".

Співспонсорами документа виступили 15 членів Палати представників, які представляють як Демократичну, так і Республіканську партії в Конгресі.

Проект закону затверджує на законодавчому рівні збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей, а також поки триватиме російська окупація Автономної Республіки Крим. Крім того, документ забороняє визнання Сполученими Штатами російської анексії Криму.

У тексті міститься вимога для глави Держдепартаменту США розробити та почати втілювати стратегію протидії російській дезінформації та пропаганді, спрямованій проти населення країн, які межують з Росією. Крім того, Рада керуючих з питань мовлення США має створити Кримськотатарську службу мовлення, підпорядковану Українській службі мовлення, для транслювання програм кримськотатарською мовою на територію Криму.

Законопроект також передбачає створення Міжнародного консорціуму за участю США, інших держав, багатосторонніх структур, інвесторів та страхових компаній для спільного гарантування можливих інвестиційних ризиків. Цей пункт спрямований на сприяння вливанню приватних інвестицій Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-