Український «пенсіонер-шпигун» подав у РФ прохання про помилування

Український «пенсіонер-шпигун» подав у РФ прохання про помилування

1820
Ukrinform
Громадянин України, 73-річний пенсіонер Юрій Солошенко, засуджений у РФ за шпигунство по закритій справі, подав клопотання президенту Російської Федерації про помилування.

Про це повідомляється в опублікованій напередодні щорічній доповіді Обмудсмена РФ.

«З урахуванням віку, стану здоров'я і визнання провини Уповноважений підтримує клопотання Ю.Д.Солошенко про помилування Президентом Російської Федерації», - йдеться в доповіді.

З нього також стали відомі обставини того, чому Солошенко відбуває термін в Нижегородської області, а не на Уралі, в Сибіру і на Півночі Європейської Росії, як інші українські політв'язні. Як виявилося, це "пільговий режим".

«Враховуючи похилий вік і поганий стан здоров'я Солошенко, Уповноважений подав клопотання керівництву ФСВП Росії про направлення Солошенка в найближчий суб'єкт Російської Федерації для відбування покарання», - підкреслюється в доповіді.

Нагадаємо: 14 жовтня Мосміськсуд засудив українського пенсіонера, екс-директора полтавського оборонного заводу "Знамя" Юрія Солошенка до 6 років "за шпигунство". Подробиці справи не відомі за його секретності.

Українська сторона називала Солошенка одним з чотирьох незаконно засуджених українських громадян, щодо яких українське Міністерство юстиції направило російській стороні документи про їх передачу Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-